Kaş Tasarımı

Kaş Tasarımı

Slide background

Öncesi

Didem Özkan farkı ile...

Uygulama

Kusursuz kaşlara sahip olmanın doğru adresi

4D Kaş Tasarımı

Estetik Koçu

Didem Özkan farkı ile

Uygulama

Sonrası

Slide background
Randevu ve Danışmanlık için lütfen tıklayın

Tek seansda acısız

4D Kaş Tasarımı

 

KAŞ TASARIMINDA ‘4 BOYUTLU’ YAKLAŞIM

Orijinal kaşlarınızın şeklinden memnun değilseniz, kaşlarınız dökülmüşse ya da boşluklar oluşmuşsa 3D pigmentasyon sizin için uygun bir yöntem. 4. boyut ise kişinin yüzüne hangi kaş formunun yakışacağını belirlemek… Sonrasında yüzdeki diğer ihtiyaçları planlayarak gerekli önerileri paylaşabiliyor olmak da bütünsel bir görünümde önemli rol oynuyor. Kaş tasarımının detaylarını permanent make-up artist Didem Özkan anlatıyor.

* Bu yöntem hangi bölgelerde uygulanabiliyor?

* Kaş, göz ve dudak çevresi yanı sıra meme başı, vitiligo ya da çatlak izleri gibi medikal işlemler için de uygulanıyor. Konforlu ve acısız bir işlem.

* Uygulama nasıl gerçekleşiyor?

* Özet olarak yaptığımız, steril mikroiğneler yardımıyla doğal kök boyalarından elde edilmiş pigmentlerin cilt altına yerleştirilmesi işlemi. Derinin altına çok inilmediği için pigmentlerin rengi dağılmıyor ve kaş şeklini koruyor. Kaşa doğal renginde ‘3 boyut’lu bir kazandırılıyor. İlk adım, gölgelendirme… Kaş kıllarının yapısına uygun bir görünüm verilerek yapılıyor. Kaştaki tüm boşluklar doldurulduğunda ise ortaya gerçeğinden ayırt edilemeyen 3 boyutlu yeni bir kaş ortaya çıkıyor. Sonrasında kişi kullanımı etkileyen faktörlere bağlı olarak kaşlarını yaklaşık 2

yıl boyunca rahatlıkla kullanabiliyor. 2 yıl bitmeden uygulamanın yenilenmesi, dayanıklılık ve memnuniyet için önem taşıyor.